lettergrootte: grootte 1 grootte 2 grootte 3
U bent hier: Home » Actueel » Agenda » Agenda archief

Dwarslaesiecongres 2012: Beleving creëren we samen

Datum: 24-maart-2012  

Tijdens het Dwarslaesiecongres 2012 staan zowel het plenaire ochtendprogramma, als de verdiepingssessies in de middag, geheel in het teken van co-creatie.

De primaire (basis)zorg is in Nederland goed. Klanten verwachten ook niet anders. Als de zorg goed is, leidt dit niet meer tot een unieke of sprekende waardering. Maar als de zorg onder de maat is, dan heeft dit negatieve effecten op de waardering en de reputatie.

Uit onderzoek blijkt dat het grootste deel van de waardering van de zorg inmiddels wordt bepaald door factoren zoals emotie, beleving, ervaring, contact, communicatie en relatie. De zogenaamde ‘zachte’ factoren. Wij willen daarom veel meer inzicht verwerven in hoe deze factoren verbeterd kunnen worden. En wie weet dit nu beter dan de klant zelf?

Link naar revalidatie Nederland
Zoek een revalidatie instelling

Link naar de 'links' pagina
Link naar revalidatie magazine