Medewerkers bureau

Het landelijk bureau verleent service aan de leden en behartigt hun belangen, bereidt de landelijke overleggen voor, bewaakt de landelijke besluitvorming en de uitvoering ervan, coördineert landelijke projecten en vertegenwoordigt de vereniging naar het publiek en stakeholders.
Het bureau voorziet leden en externe relaties van kennis en informatie door middel van publicaties,  persberichten en symposia.  
 

Drs. J.A. (Jannie) Riteco,
directeur 
Contactgegevens: j.riteco@revalidatie.nl

 
K.A.E. (Karin) Braspenning, M.Sc.,
beleidsadviseur
Portefeuille: kwaliteit, Revalidatie Kennisnet
Contactgegevens: k.braspenning@revalidatie.nl
S. (Sanne) Heintzbergen M.Sc.,
beleidsadviseur
Portefeuille: transparantie en kwaliteit
Contactgegeves: s.heintzbergen@revalidatie.nl
E. (Esther) Hulst,
directiesecretaresse
Contactgegevens: e.hulst@revalidatie.nl  


M. (Michel) Leenders,
beleidsadviseur
Portefeuille: ICT, in- en externe informatievoorziening, strategie, marketing
Contactgegevens: m.leenders@revalidatie.nl


S. (Saskia) Lamme,
secretaresse
Contactgegevens: s.lamme@revalidatie.nl

Drs. K. (Karin) van Londen,
senior communicatieadviseur
Portefeuille: in- en externe communicatie, PR, PA, strategie en marketing
Contactgegevens: k.vanlonden@revalidatie.nl  
E. (Ellen) van As
officemanager
Contactgegevens: secretariaat@revalidatie.nl
M. (Mark) Ruitenbeek, M.Sc.
beleidsadviseur
Portefeuille: sturing en financiering
Contactgegevens: m.ruitenbeek@revalidatie.nl
Drs. J. (Jeroen) Smale,
beleidsadviseur
Portefeuille: kwaliteit, onderzoek, innovatie
Contactgegevens: j.smale@revalidatie.nl  
Ir. A.C. (Anne-Christien) de Zwart, 
beleidsadviseur
Porfeuille: modulaire bekostiging
Contactgegevens: ac.dezwart@revalidatie.nl