
Op vrijdag 16 mei, tussen 16.00 – 16.30 uur, organiseert Revalidatie Nederland (RN) voor haar leden een online bijpraatsessie over IMSR bij chronische pijn. Aanleiding is het concept standpunt IMSR van het Zorginstituut (ZIN).
Dit concept standpunt is een nadere uitwerking van de marginale toets van het Zorginstituut (ZIN) van 29 november 2024. We organiseren deze online bijpraatsessie, voor met name bestuurders en managers, om RN-leden op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen en eventuele vragen te beantwoorden. Tijdens deze sessie gaan we in op de laatste stand van zaken en zullen we de stappen toelichten die de besturen van RN en VRA hebben gezet en nog zullen zetten. Uiteraard is er alle gelegenheid om vragen te stellen of aandachtspunten mee te geven.
Meld je aan voor deze online bijpraatsessie via het formulier hieronder.
Aanmelden bijpraatsessie concept standpunt IMSR bij chronische pijn – vrijdag 16 mei
Dit formulier is beveiligd met reCAPTCHA. Het privacybeleid(opent in nieuw tabblad) en de servicevoorwaarden(opent in nieuw tabblad) van Google zijn van toepassing.