Wij staan voor je klaar

De organisatie van Revalidatie Nederland bestaat uit het landelijk medewerkersbureau en het bestuur.

Medewerkers bureau

Het landelijk bureau verleent service aan de leden en behartigt hun belangen. We bereiden de landelijke overleggen voor, bewaken de landelijke besluitvorming en de uitvoering ervan. Ook coördineren we landelijke projecten en vertegenwoordigen de vereniging naar het publiek en stakeholders. Het bureau voorziet leden en externe relaties van kennis en informatie door middel van publicaties, persberichten en symposia.   

Drs. M.H. (Martijn) Klem
directeur
Contactgegevens: m.klem@revalidatie.nl

S. (Sanne) Heintzbergen MSc
beleidsadviseur
Portefeuille: transparantie en kwaliteit
Contactgegevens: s.heintzbergen@revalidatie.nl

J. (Janneke) Lam
directiesecretaresse
Contactgegevens: j.lam@revalidatie.nl

M. (Michel) Leenders
beleidsadviseur
Portefeuille: ICT, in- en externe informatievoorziening, strategie, marketing
Contactgegevens: m.leenders@revalidatie.nl

S. (Saskia) Lamme
secretaresse
Contactgegevens: s.lamme@revalidatie.nl

Drs. W. (Wouter) v.d. Meer
senior communicatieadviseur
Portefeuille: in- en externe communicatie, PR, PA, strategie en marketing
Contactgegevens: w.vandermeer@revalidatie.nl

S. (Saskia) Paulich
officemanager
Contactgegevens: s.paulich@revalidatie.nl

M. (Mirna) van Straten MSc
beleidsadviseur
Portefeuille: sturing en financiering
Contactgegevens: m.vanstraten@revalidatie.nl

L. (Linda) van der Ven
secretaresse
Contactgegevens: l.vanderven@revalidatie.nl

Drs. J. (Jeroen) Smale
beleidsadviseur
Portefeuille: onderzoek, innovatie en kwaliteit; strategie en marketing
Contactgegevens: j.smale@revalidatie.nl  

I. (Inge) Verhoogt MSc
Business Intelligence Specialist
Portefeuille: Stichting Revalidatie Impact
Contactgegevens: i.verhoogt@revalidatie-impact.nl

Ir. A.C. (Anne-Christien) de Zwart 
beleidsadviseur
Porfeuille: modulaire bekostiging
Contactgegevens: ac.dezwart@revalidatie.nl

Bestuur

Het bestuur van Revalidatie Nederland bestaat uit vier leden – bestuurders van aangesloten instellingen – en een onafhankelijke voorzitter. Tot de bestuurstaken horen o.a. het beheren van de financiën en het opstellen van een jaarverslag. Hierover legt het bestuur verantwoording af aan de ledenvergadering.  

mw. mr. T.E.M. (Dorine) Wekking
(voorzitter)

dhr. dr. R.W.L. (Ronald) Spanjers
Raad van Bestuur Roessingh, Centrum voor Revalidatie (penningmeester)

dhr. prof.dr. J.H.B. (Jan) Geertzen MD PhD
hoofd afdeling Revalidatiegeneeskunde en lid van het bestuur van UMCG Centrum voor Revalidatie

dhr. H.W.M. (Henri) Plagge, arts M&G
Raad van Bestuur Adelante zorggroep 

mw. drs. K.W. (Katja) Hoorn
voorzitter van de Raad van Bestuur van Reade